Wyposażenie dodatkowe i akcesoria do piaskowania

Wyposażenie dodatkowe i akcesoria do piaskowania

Dysze śrutownicze:

Oferowane są różnego rodzaju dysze śrutownicze, gwarantujące pełne pokrycie wszystkich możliwości obróbkowych. Dysze ceramiczne, stalowe hartowane, z węglika boru i z węglika wolframu, produkowane w różnych średnicach, w różnych długościach oraz w różnych kształtach pozwalają na ich optymalny dobór do każdego zadania obróbkowego w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej.

Przepusty (śluzy) w drzwiach:

Pozwalają one na obróbkę przedmiotów długich i posiadających stosunkowo małą średnicę, o długościach znacznie przekraczających szerokość kabiny roboczej. Umożliwiają ją specjalnie chronione otwory drzwiowe o różnych wymiarach. Wysokowydajny system filtrujący wytwarza podciśnienie wystarczające do zapobiegania wydostawaniu się medium śrutowniczego na zewnątrz kabiny. W przypadkach obróbkowych, gdy przepusty drzwiowe są zbędne, zostają one uszczelnione specjalnymi pyłoszczelnymi zasuwami.

Kosz obrotowy:

Automatyczne systemy obróbkowe z zastosowaniem kosza obrotowego zamontowanego na drzwiach kabiny roboczej pozwalają na wygodna obróbkę dużych ilości drobnych części. Podczas realizacji procesu obróbkowego przedmioty obrabiane znajdują się w koszu obrotowym, a jedna lub dwie dysze śrutownicze wyrzucają na ich powierzchnie medium śrutownicze. Po zdefiniowaniu parametrów i czasu obróbki cała operacja śrutowania (piaskowania) przebiega automatycznie.

Stół obrotowy:

W celu ułatwienia obróbki dużych, ciężkich i nieporęcznych przedmiotów, stosowane są stoły obrotowe z platformami załadowczymi. Dzięki temu załadunek urządzenia może odbywać się przy pomocy zewnętrznych urządzeń dźwignikowych, a wewnątrz urządzenia obrót przedmiotów obrabianych nie sprawia żadnego kłopotu. Stoły obrotowe dostępne są w różnych średnicach, w zależności od wielkości kabiny roboczej, o różnych dopuszczalnych obciążeniach, z napędem ręcznym jak i elektrycznym.

System odciągu i filtracji:

Systemy filtracji MHG spełniają najwyższe standardy i wszelkie wymagania prawne. Kategoria filtra „M” oznacza możliwość separacji do 99 %. Dzięki temu zawartość pyłu resztkowego w powietrzu jest znacznie niższa niż zadeklarowana przez prawo wartość maksymalna. Urządzenia te mogą być stosowane zarówno w istniejących urządzeniach wyprodukowanych przez MHG, w urządzeniach innych producentów lub do realizacji innych zadań produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy

Zostaw kontakt, nasz specjalista odezwie się do Ciebie.