Śrutownice wirnikowe firmy RUMP

Śrutownice wirnikowe firmy RUMP

Wirnikowe urządzenia śrutownicze przeznaczone są do skutecznego oczyszczania powierzchni zarówno przedmiotów o niewielkich gabarytach, jak i przedmiotów dużych, ciężkich i długich. Osiągnięcie pożądanego rezultatu obróbkowego i odpowiedniej wydajności zapewniają zainstalowane turbiny narzutowe, wyrzucające medium śrutownicze w sposób mechaniczny na powierzchnie obrabianych przedmiotów, wydajnego systemu oczyszczania medium śrutowniczego, intuicyjnego panelu obsługowego oraz odpowiedniego systemu transportowego. Osiągana jakość obrobionej powierzchni, w zależności od wymagań użytkowników waha się w granicach do SA 2 do SA 3. Zależy ona jednak w dużej mierze od stanu powierzchni wyjściowej przed obróbką oraz rodzaju zastosowanego medium obróbkowego.

Wirnikowe urządzenia śrutownicze niemieckiej firmy RUMP przeznaczone są do oczyszczania powierzchni odlewów, odkuwek, spawanych konstrukcji stalowych, blach oraz kształtowników. Firma RUMP oferuje do wyżej wymienionych celów urządzenia zawieszkowe, zasypowe, przelotowe z transporterem rolkowym bądź z transporterem z plecionki drucianej oraz komory śrutownicze do obróbki ręcznej.

Tym, co wyróżnia firmę RUMP pośród innych dostępnych na rynku rozwiązań, jest indywidualne podejście i produkcja śrutownic dostosowanych do dowolnego problemu obróbkowego, wg indywidualnych wymagań klientów. Od kompaktowych urządzeń zawieszkowych i zasypowych do różnych geometrycznie kształtów przedmiotów, po śrutownice o dużej pojemności i wydajności zintegrowane z procesami produkcyjnymi, firma RUMP zapewnia wysokiej jakości rozwiązania bazując na swoim ponad 50 letnim doświadczeniu.

Urządzenia firmy RUMP cechuje długa żywotność oparta na stosowaniu najwyższej jakości materiałów, na precyzyjnym wykonaniu i na starannie przemyślanej konstrukcji. W połączeniu z łatwą i nieskomplikowaną konserwacją, z ekonomicznym zużyciem energii oraz z efektywnym wykorzystaniem i odzyskiwaniem medium śrutowniczego urządzenia firmy RUMP zapewniają swoim właścicielom wyraźne korzyści ekonomiczne.

Katalogi i prospekty:

Katalog śrutownic wirnikowych firmy RUMP

Wybierz interesującą Cię kategorię śrutownic:

Zapraszamy do współpracy

Zostaw kontakt, nasz specjalista odezwie się do Ciebie.