Nowoczesne zarządzanie produkcją. Optymalizacja, automatyzacja, robotyzacja.

16.11.2020

Nowoczesne zarządzanie produkcją. Optymalizacja, automatyzacja, robotyzacja.

Pragniemy przedstawić nową usługę oferowaną przez spółkę DISTEK-LTT Sp. z o.o. przy współpracy z Instytutem Industry 4.0 oraz z LTT Transfer Technologii Sp. z o.o..

Polega ona na optymalizacji i automatyzacji w zakresie zarządzania produkcją w celu ukształtowania nowoczesnego, przyszłościowego wizerunku Pańskiej firmy, który przejawiać się będzie m.in. w synergii efektów związanych z szybszą i wydajniejszą, efektywniejszą i tańszą oraz jakościowo lepszą produkcją.

Dzięki współpracy z nami będziecie mieli państwo możliwość uzyskania następujących efektów:

  • Unowocześnienie parku maszynowego;
  • Skrócenie czasów przezbrojenia maszyn i urządzeń o 50-70 %;
  • Skrócenie czasu przejścia materiału w procesie produkcyjnym o 40-50 % w stosunku do dotychczasowej wartości;
  • Zmniejszenie zapasów magazynowych nawet o 10-30 % ich początkowej wartości;
  • Optymalizacja zatrudnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ulotką informującą o proponowanej przez nas usłudze oraz do kontaktu z nami.

Nowoczesne zarządzanie produkcją

Aktualności

Nowoczesne zarządzanie produkcją. Optymalizacja, automatyzacja, robotyzacja.

Pragniemy przedstawić nową usługę oferowaną przez spółkę DISTEK-LTT Sp. z o.o. przy współpracy z Instytutem Industry 4.0 oraz z LTT Transfer Technologii Sp. z o.o.. Polega ona na optymalizacji i automatyzacji w zakresie zarządzania produkcją w celu ukształtowania nowoczesnego, przyszłościowego wizerunku Pańskiej firmy, który przejawiać się będzie m.in. w synergii efektów związanych z szybszą i […]

Targi Expo-Surface w Kielcach

Kielce, 22-24.09.2020 Mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze urządzenia i spotkać się z Państwem na Targach Expo-Surface w Kielcach. Prezentowaliśmy tam między innymi następujące technologie i urządzenia: Śrutownice pneumatyczne. Śrutownice wirnikowe. Media do śrutowania. Urządzenia i materiały eksploatacyjne do obróbki wibrościernej. Myjki ultradźwiękowe i natryskowe. Technologie obróbkowe do stępiania krawędzi (AFM, ECM, TEM). Cynkowanie termodyfuzyjne DISTEK® – […]

Termiczno – wybuchowe stępianie krawędzi (TEM – Thermal Energy Method)

Najnowszy produkt naszego niemieckiego partnera, firmy ATL Anlagentechnik Luhden GmbH. Nowoczesne urządzenie do termiczno-wybuchowego stępiania krawędzi typu iTEM320NG.